امروز: جمعه, ۱۳ تیر ۱۳۹۹
کد خبر: 3470
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
در آستانه روز جمهوری اسلامی

پرواز بادبادک ها بر فراز قنات جهانی مزدآباد

در آستانه روز جمهوری اسلامی بیش از 100 بادبادک ها بر فراز قنات مزدآباد میمه پرواز کرد .

در آستانه روز جمهوری اسلامی ، مردم میمه بر گرد قنات جهانی مزدآباد جمع شدند و بادبادک های خود را بر فراز آن به پرواز درآورند .

مرتضی اسفندی رییس شورای اسلامی شهر میمه گفت : در این برنامه که بصورت خودجوش و توسط مردم در گروه های فضای مجازی برنامه ریزی شد ، حدود 100 بادبادک به پرواز درآمد .

وی افزود : هدف از برگزاری این برنامه را بالا بردن شور و نشاط اجتماعی مردم ، افزایش همدلی و اتحاد میان مردم و معرفی میمه و ظرفیت های گردشگری آن ، برای سایر هم استانی ها و هموطنان می باشد .

رییس شورای شهر میمه در پایان گفت : با توجه به وجود هوای پاک و سالم میمه و وجود مناظر دیدنی طبیعی بکر، انتظار می رود که این منطقه بعنوان یکی از مکان های گردشگری استان معرفی گردد .

قنات تاریخی مزد آباد ، با 18 کیلومتر طول و دارای دو رشته آب سرد و گرم در تیرماه سال گذشته در میان 11 قنات برتر کشور ثبت جهانی شد.

برنامه پرواز بادبادکها پس از «رالی دوچرخه سواری » و «احیای کمربند سبز» سومین برنامه ای بود که بصورت خود جوش توسط مردم در میمه برگزار شد .

شهر میمه بعنوان مرکز بخش و در 100 کیلومتری شمال استان اصفهان قرار دارد .

 

 

 

 

 

 

بازدید: 1459

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ro
+0
unlike
-0
شهروند ۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۷
پاسخ
comments پیشنهاد میشود شورا وشهرداری نام خیابانها مخصوصا خیابان جدیدرا با نظر خواهی از مردم انتخاب کند برای این خیابان نامهای گلستان - ایران -ودانش را پیشنهاد می کنم
 

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

مناسبتها

حاضرین در سایت

ما 27 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۰۹,۶۱۴ نفر
حاضرین آنلاین : ۲۷ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۹۹ مورد
اخبار امروز : ۲ مورد