امروز: چهارشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: 3455
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴
گزارش خبری :

نارضایتی مردم از کمبود تجهیزات بیمارستان میمه

 

نارضایتی مردم از کمبود تجهیزات و امکانات بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرتضی اسفندی رییس شورای شهر میمه گفت :با توجه به قرار گیری شهر میمه در مسیر جاده ترانزیت شمال به جنوب کشور و تردد روزانه بیش از 70 هزار خودرو این بیمارستان از کمترین امکانات وتجهیزات  برخوردار است .

وی افزود : مشکلات این بیمارستان بارها و بارها به مقامات مسئول از وزیر محترم بهداشت تا مسئولان استانی و شهرستانی گزارش شده ، اما هیچکس پاسخگو نبوده . و وعده های داده شده تا این لحظه عملی نشده است .

اسفندی ادامه داد : این بیمارستان 50 تخت خوابه حتی از وجود پزشک جراح عمومی و متخصص بیهوشی هم محروم است .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اساس نظام سطح بندی خدمات ، که جمعیت ، یکی از فاکتورهای اساسی آن است ، هر منطقه شامل خدماتی می شود که میمه با توجه به جمعیت کم آن در اولویت قرار ندارد ، اما با این حال سعی کرده ایم بخاطر فاصله 80 کیلومتری از مرکز شهرستان و قرار گیری در مسیر شاهراه ارتباطی کشور ، بعنوان مورد ویژه ، بیمارستان میمه  را در اولویت قرار  دهیم.البته پس از تجهیز مراکز ارجاع در مراکز شهرستان و استان، و تامین نیروی انسانی مازاد .

دکتر کیانوش جهانپور افزود :در اولین فرصتی که نیروی انسانی لازم تامین شود ، میمه با توجه به نقطه استراتژیکی که واقع شده از وجود پزشک جراح بهره مند خواهد شد ،

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:  اگر پیش بینی ها محقق شود در سال 96 در این خصوص اقدام موثری برای منطقه میمه انجام خواهد شد

بخش میمه با جمعیتی بالغ بر 50هزار نفر و در  100 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد .

 

پخش آنلاین گزارش 

 

دانلود با کیفیت متوسط

دانلود با کیفیت بالا

 

 

بازدید: 1329

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۸۳۳,۵۹۰ نفر
حاضرین آنلاین : ۳۱ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۶۳ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد