امروز: جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
کد خبر: 3109
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ۰۰:۰۴

سخن رئيس شوراي اسلامي شهر ميمه به مناسبت روز ملي شوراها

امام علی علیه السلام می فرماید: رای و نظر کسی برتر است که خود را از رای مشاور بی نیاز نداند و هیچ پشتیبانی اطمینان بخش تر از مشورت نیست.


یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی حضورومشارکت گسترده ی مردم بوده وبدون داشتن این پشتوانه ی عظیم مسلماپیروزی محقق نمی شد.

در تقويم رسمي كشور ما روز نهم ارديبهشت به عنوان روز ملي شوراها ياد شده ­است. شورا به عنوان منتخب مردم و يكي از دموكراتيك ­ترين نهادهاي تشكيل شده به حمايت اقشار مختلف جامعه نياز دارد، لذا براي همراهي شما شهروندان فهيم، اعضاي شورا همفكري با نهادها و سمن­ ها و دخيل دادن در تصميم ­گيري­ هاي كلان را ضمن استقلال فكري كه جزء اصول كاري شوراي حال حاضر است را در دستور كار قرار داده تا بتواند با گامي نوين در ايجاد فضاي شهرنشيني نوين بتواند خدمت رساني نمايد.

ما اعضاي شوراي دوره ­ي چهارم ضمن آشنايي با قوانين و مقررات حاكم بر اين نهاد، تلاش مي ­ نماييم ضمن نظارت بر عملكرد شهرداري به عنوان شوراي شهر ناظري دقيق با بينشي درست بر عملكرد ساير دستگاه­ ها نظارت نماييم.

بايد قبول كرد كه شهروندان و جوانان ميمه براي اداره ­ي شهر برنامه دارند، براي گفتن حرف دارند، اهل برنامه ­اند، در اين ميان وجود تريبوني براي بيان نظرات احساس مي­ شود و معتقدم كه امروز شوراي شهر ميمه مي­ تواند در فراهم كردن امكانات اين جلسات هم ­انديشي نقش مهمي ايفا نمايد، همانگونه كه در اين مدت كوتاه توانسته در جلسات خود از نقطه نظرات مشاورين مقتدر و توانا استفاده كند كه خوشبختانه اين امر مهم محقق گرديده. در اين مدت تعامل و همكاري و حمايت فرماندار محترم، امام جمعه­ ي محترم ميمه جناب آقاي حجت ­الاسلام زماني، نماينده ي محترم مجلس بخشدار محترم، شهردار محترم با اعضاي شوراي اسلامي ميمه در پيگيري­ مسائل و مشكلات عمراني شهر قابل تقدير است.

در پايان ضمن تشكر از آحاد مردم شريف و فهيم شهر ميمه، اعضاي شورا اعلام مي­ دارند كه در جهت پيشرفت روز افزون فضاي شهري و تقويت خدمت رساني و ارائه­ ي خدمات شهري همگام مي­ باشند و اميد است اقشار مختلف مردم و به ويژه جوانان عزيز با حضور در جلسات و ارائه­ ي ديدگاه­ هاي خود در دستيابي به اهدافي كه امروزها متصور است ما را و مديريت شهري را مساعدت نمايند.

رئيس شوراي اسلامي ميمه

خسرو مقصودي

بازدید: 1096

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۴۲,۷۳۶ نفر
حاضرین آنلاین : ۵۸ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۱۹ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد