امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹
کد خبر: 3094
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹

پروژه ساخت باطری‌های محرمانه در آزمایشگاه گوگل

آزمایشگاه Google X در حال فعالیت و ساخت باطری های متفاوتی است که نه تنها از تکنولوژی های متفاوتی برخوردار هستند بلکه می توانند به عنوان باطری گجت های مختلف نیز استفاده شوند.
 
گوگل به عنوان یک موتور سرچ قدرتمند مشهور شده اما در سال های اخیر گوگل فعالیت های متفاوت دیگری مانند ساخت خودروهای بدون سرنشین، ساخت قاشق های هوشمند، روبات های جراح و ... را آغاز کرده و اکنون خبری از ساخت باطری های قدرتمند و متفاوت در آزمایشگاه گوگل منتشر شده تا نشان از فعالیت های متفاوت این کمپانی باشد.
 
کمپانی های بسیاری به دنبال دست یافتن به فناوری های جدیدی هستند تا بتوانند عمر باطری اسمارت فون ها یا تبلت ها را افزایش  داده و بر تعداد کاربران خود بیافزایند زیرا یکی از مهمترین دغدعه های کاربران امروزی را می توان در اتمام سریع شارژ باطری ها به دلیل صفحه نمایش بزرگ گجت ها یا استفاده مداوم آنها دانست.
 
اکنون گوگل به دنبال ساخت باطری متفاوتی است که از تکنولوژی های جدیدی نیز برخوردار باشد. آزمایشات مختلف برای ساخت این باطری محرمانه در آزمایشگاه گوگل موسوم به Google X آغاز شده است.
 
این فناوری جدید می تواند در خودروهای بدون راننده یا حتی روبات ها و قاشق های هوشمند گوگل و ... استفاده شود. اما هنوز جزئیات بیشتری در رابطه با پروژه جدید گوگل منتشر نشده است.
منبع: http://www.ictna.ir/id/068919/
بازدید: 986

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۴۹,۹۳۲ نفر
حاضرین آنلاین : ۶۰ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۰ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد