امروز: سه شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 3009
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲

بازدید فرماندار محترم از موسسه آموزش عالی نور دانش

در تاریخ سه­  شنبه 12 اسفندماه 93 جلسه­ ای با حضور بصیری فرماندار محترم شاهین­  شهرومیمه، آذرپی بخشدار محترم میمه، مهندس صدرالدین­  کرمی شهردار محترم میمه و اعضای شورای اسلامی میمه در محل شهرداری میمه برگزار گردید. در این جلسه شهردار میمه و اعضای شورای اسلامی میمه نسبت به مطرح کردن مشکلات میمه از جمله کیفیت پایین خطوط اینترنت، راه اندازی ایستگاه موج FM ،روشنایی معابر شهر با توجه به نزدیکی نوروز، مشکلات ادارات منابع طبیعی و مخابرات بخش میمه و ... اقدام نمودند.

بصیری فرماندار شاهین­  شهرومیمه طی تماس­های تلفنی با مسئولان مربوطه­  شهرستان و استان نسبت به رفع برخی از مشکلات اقدام نمود و گفت برای برخی از مشکلات نیاز به جلسات حضوری با مسئولان مربوطه است.

پس از این جلسه از دانشگاه نوردانش میمه بازدید به­  عمل آوردند.در ابتدا اسگری قائم­  مقام دانشگاه ضمن خیر مقدم  مسئولین محترم از پیشرفت­  هایی که در این دانشگاه در زمینه­  های قبولی در مقاطع بالاتر، اشتغال، فرهنگ و غیره صحبت نمود. دانشجویان نیز به بیان مشکلاتی که گریبان­گیر آنهاست از جمله نبود اینترنت  و ایاب و ذهاب مناسب اقدام نمودند.در ادامه بصیری ضمن اشاره به پیشرفت­هایی که در کشورمان در زمینه­های اقتصاد، فرهنگ ، سیاست خارجه رخ داده گفت:  برخی از این مشکلات در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک وجود دارد و ما نسبت به حل آن­ها تمام تلاش خود را خواهیم کرد.در ادامه مهندس صدرالدین کرمی شهردار محترم میمه نسبت به راه­ اندازی اینترنت وای فای دانشگاه و ایاب و ذهاب دانشجویان به تربیت بدنی میمه قول همکاری داد.

 

سپس مسئولین با حضور در محل احداث ساختمان جدید دانشگاه نوردانش میمه در شهرک دانش میمه از پیشرفت­های حاصله بازدید نمودند.

 

پس از آن با حضور در سه­  راهی میمه به جوشقان نسبت به بررسی پیشنهاد شهردار میمه جهت احداث میدان ورودی میمه و استان اصفهان به بحث و تبادل نظر پرداختند. بصیری ضمن سوق دادن مسئولین شهر را نسبت به انجام هرچه سریعتر آن گفت: این میدان در توسعه­  شهر و بخش میمه نقش کلیدی دارد.

در ادامه بصیری فرماندار محترم و آذرپی بخشدار محترم میمه از روستای موته بازدید نمودند.

 

بازدید: 1945

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۲۳,۱۲۰ نفر
حاضرین آنلاین : ۸ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۱۶ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد